פרץ הובלות

נעים מאוד, אנחנו חברת פרץ הובלות, מציעים לכם את השירות הטוב ביותר לכל מה שקשור לתחום ההובלות והנלווה.

בקיבוץ אפיקים ממוקמת חברת הובלות מקצועית ומומלצת מאוד, אשר פעילותה מתפרסת על פני הארץ כולה. קבלו את חברת פרץ הובלות. החברה המומלצת והטובה להזמנת שירותי הובלה! חברה מנוסה שביצעה מספר רב של פרויקטים, בין היתר פרויקטים ממשלתיים ומורכבים.

חברת ההובלות הוקמה בשנת 2002 על ידי האב. כחלוף תקופת מה של פעילות מוצלחת הועברה החברה לידיו של הבן – גל פרץ. וכיום החברה מתנהלת תחת ידו. גל מנהל צוות מובילים מקצועי ואמין במיוחד, ומספק מענה ללקוחות רבים שזקוקים לשירות מקצועי של העברת תכולות אל היעד. כאשר המוטו של החברה הינו לספק ללקוחות שירות מקצועי ומסור בהתאמה מלאה לצורך. כי חשוב לנו לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו, ולהביא אותם אל היעד שלהם בשלום.

מהם השירותים שאנחנו מציעים לכם?

כחברת הובלות ותיקה אנחנו מבינים כי לקראת שלב המעבר זקוק הלקוח למגוון שירותים שונים, ומענה מותאם לצורך שלו. מסיבה זו התאמנו את השירות שלנו, ואנחנו מאפשרים לכל אחד להעביר בנוחות מקסימלית את התכולה שלו אל היעד.


מה זה כולל?

  •  שירותי אריזה – עבור רבים שלב האריזה הינו שלב מתיש ומייגע. ולמען האמת אין סיבה שתעשו את זה לבד. בשביל זה אנחנו קיימים ומציעים לכם שירות מקצועי של אריזת התכולה שלכם. פעולת האריזה קלה הרבה יותר ופשוטה פי כמה כאשר היא נמצאת בידיים מקצועיות למה להפר את השגרה בעבודה סיזיפית ומורכבת? צוות מקצועי יארוז בצורה מאורגנת ומסודרת את כל התכולה.
  • אספקת קרטונים לאריזה – מעדיפים לבצע את האריזה בכוחות עצמכם? אצלנו תוכלו לקבל את מוצרי האריזה. כאשר יהיו בידכם ארגזים מתאימים לתכולה שלכם, מלאכת האריזה תהיה קלה ומהירה יותר.
  •  הובלה עם מנוף – צריכים להוציא תכולה מקומה גבוהה? אמורים להעלות את כל הכבודה שלכם לקומה גבוהה? כדי לאפשר לכם להוביל את כל התכולה בצורה הבטוחה ביותר, אנחנו מציעים לכם הובלה עם מנוף. כך אתם חוסכים את ההתעסקות עם השכנים והמעלית. כל התכולה מגיעה אל היעד במהירות ובנוחות מקסימלית בעזרת המנוף.
  •  פירוק והרכבת רהיטים – העברת דירה או משרד תכלול לרוב גם צורך של פירוק רהיטים והרכבתם מחדש. זו פעולה שצריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע. לשם כך אנחנו בשטח. צוות מקצועי יפרק ביד מיומנת וזהירה את הרהיטים, וירכיב אותם מחדש לשימוש מועיל בכתובת החדשה שלכם.
  •  הובלות קטנות – בגין העובדה שלקוחות זקוקים מפעם לפעם לשירות של הובלות קטנות, אנחנו מתאימים את עצמנו גם לצורך זה. ניתן להעביר באמצעותנו דירות שלמות וגם חפצים בודדים כמו רהיט בודד, פסנתר וכן הלאה.


ריהוט יד 2
בנוסף אנחנו עוסקים במכירת רהיטים יד שניה. אם אתם מעוניינים למצוא רהיט משומש לשימוש – פנו אלינו!


גל פרץ וצוות המובילים מזמינים אתכם להכיר חברת הובלות מצטיינת!